Termal Oteller

Nevsehir


Kozakli Grand Termal Hotel

Yarım Pansiyon
Kaplica Caddesi Kozakli

Otel Bilgileri:

Kozaklı Grand Termal Hotel Nevşehir\'de hizmet vermektedir. 150 oda kapasiteli olan otelde konferans salonu, kongre merkezi, mescit, sinema salonu, lobby bar, şark köşesi ve kür merkezleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Türk hamamı, sauna, su kaydırakları, termal havuzlar ve yüzme havuzları bulunmaktadır. Ayrıca eğlenceli bir termal tatil için otel pek çok aktivite imkanı da sunmaktadır. Otel Konsepti: Yarım PansiyonÜcretsiz HizmetlerWI-FI – Cocuk Oyun Alanı – Sinema – Türk Hamamı – Yarı Olimpik Havuz – Sauna – Termal Havuz – Su Kaydırakları – Emanet Kasa – Uyandırma Servisi – Otopark.Ücretli HizmetlerMini Bar – Oda Servisi – İnternet Cafe – Oyun Salonu – Masaj.

  • Genel:
  • Oda:
  • Detay:
  • Tesis:
  • Fiyatlar

220 Volt;Bilardo Masası;İş Merkezi;Fitness Merkezi;Futbol;Kuaför;Kapalı Havuz;Internet Cafe;TV Odası

220 Volt;Banyo;Saç Kurutma Makinesi;Minibar;Telefon;Televizyon

Otel 150 oda kapasitelidir. Odaların her birinde; termal su, merkezi ısıtma sistemi, özel double küvet, uydu TV, direkt telefon, saç kurutma makinesi ve balkon bulunur.

Termal Otel – Toplantı Oteli – Su Kaydıraklı Otel – Cocuk Dostu Otel – SPAHavuz Olanakları2 adet termal havuz, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu ile 2 adet su kaydırağı mevcuttur. Havuzlar bay ve bayan ayrı kullanımlıdır.AktivitelerSinema – Türk Hamamı – Sauna.Cocuk / Bebek4 adet çocuk havuzu vardır.

Rezervasyon Yap:

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yetişkin

Çocuk

Yaş 1

Yaş 2