Termal Oteller

Pamukkale


Herakles Thermal Hotel

Yarım Pansiyon
106. Sokak No:10 Karahayit

Otel Bilgileri:

Herakles Thermal Hotel Denizli Pamukkale\'de hizmet vermektedir. Karahayıt Mahallesi\'nde konumlanmış olan otelin bahçesinden bölgeye has olan kırmızı termal su çıkmaktadır. Bu şifalı termal su dinlenme havuzunda bekletildikten sonra 1.30 metre derinliğindeki termal havuza verilmektedir. Bunun yanı sıra odalarda da 7/24 termal su bulunmaktadır. Fizik tedavi hizmetlerinin verildiği otelde doktor kontrolünden geçtikten sonra kendinize uygun tedaviyi görebilirsiniz. Profesyonel ellere masaj yaptırabilir böylece tüm yorgunluklarınızdan arınabilirsiniz. Parafin, fizyo - amp; elektroterapi, su altı masajı, çamur banyosu, güzellik merkezi ve sıcak / soğuk terapi uygulamaları da otelde verilen diğer hizmetlerdendir.Masaj Kampanyası01.12.2016 – 20.01.2017 Yılbaşı hariç tarihlerinde yapılacak minimum 5 gece konaklamlara özel her gün bir kişi kullanabilecek şekilde doktor denetiminde tıbbi masaj hediye edilecektir. Otel Konsepti: Yarım PansiyonÜcretsiz HizmetlerTermal Havuz – Sabah Kahvaltısı – Akşam Yemeği – Odalarda Termal Banyo – Otopark – Fitness – Hamam – Sauna – Jakuzi – WI-FI.Ücretli HizmetlerFizik Tdavi Hizmetleri – Masaj – Kese - amp; Köpük.

  • Genel:
  • Oda:
  • Detay:
  • Tesis:
  • Fiyatlar

Bahçe;Restoran;Hamam

Odada klima;Özel Balkon / Teras;Banyo;Kablo / Uydu Yayını;Direk Hatlı Telefon;Saç Kurutma Makinesi;Minibar

Otel 132 oda kapasitelidir. Odalarda; termal banyo, klima, uydu TV, mini bar, direkt telefon, balkon, saç kurutma makinesi, WI-FI, bornoz ve terlik bulunur.

Termal Otel – SPA – Cocuk Dostu OtelSPA - amp; WellnessOtelde termal havuz, çocuk havuzu ve kapalı havuzu ile kaplıca hamamı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otelde çeşitli hastalıklara şifa olan banyo kürleri uygulanmakta, masaj uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca fizik tedavi, parafin, fizyo - amp; elektroterapi, su altı masajı, sıcak – soğuk terapi hizmetleri de verilir.AktivitelerOteldeki SPA - amp; Wellness uygulamalarından yararlanabilir, bahçede huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.Cocuk / BebekOyun Parkı – Cocuk Havuzu

Rezervasyon Yap:

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yetişkin

Çocuk

Yaş 1

Yaş 2