Termal Oteller

Bursa


Boyuguzel Thermal Hotel

Oda kahvaltı
Asker Hastanesi Karsisi 16090 Cekirge / BURSA / TURKEY

Otel Bilgileri:

Bir zamanlar içerisin dut ve nar bahçeleri, bağ ve avlusu, iki akarsuyu, altlı-üstlü 4 odalı bir ev olarak yapılan Boyugüzel Termal Hotel, sonrasında askerler için göz hastanesi olarak kullanılmış, savaştan sonra burası Rusçuklu Salih Hayri\'nin çocukları ve torunları tarafından işletilmeye başlanmıştır... Günümüzde tarihi termal banyoları, Türk hamamları ve 60 odalı olan bir tesistir. Bursa\'nın en güzel yerlerinden birinde bulunan otelde, sabahları açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilir, limon bahçelerinde içeceğinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Ayrıca hamamda bulunan radyoaktif su ile şifa bulabilirsiniz. Otel Konsepti: Oda KahvaltıÜcretsiz Hizmetler:WIFI - Açık Büfe Kahvaltı - Otopark.Ücretli Hizmetler:Kuru Temizleme - Termal Havuz - Oda Servisi.

  • Genel:
  • Oda:
  • Detay:
  • Tesis:
  • Fiyatlar

220 Volt;24 Saat Check-In Hizmeti;24 Saat Resepsiyon;Cafe / Bar;Otopark;Kuru Temizleme;Faks;Kat Hizmetleri;Sağlık Hizmetleri;Gazete;Fotokopi;Hamam;Kablosuz İnternet

220 Volt;Odada klima;Banyo;Saç Kurutma Makinesi;Minibar;Duş;Telefon;Televizyon

Otel 60 oda kapasitelidir. Odaların tümünde; ücretsiz WIFI, TV, mini bar, split klima, merkezi ısıtma, odada ve banyoda direkt telefon ile saç kurutma makinesi bulunur.

Termal Otel - Sehir Oteli Cocuk/BebekOtel, her yaştan çocuklara açıktır.Hizmetler:Termal Hamam - Restoran - Lobi - Limon Bahçesi Cafe - Otopark.Önemli Bilgi:Aile Hamamı kullanımı Oda - amp; Kahvaltı Konsept Konaklamalarda Günlük Yarım saat ücretsiz kullanılır.Sadece Oda Konaklamalar için Aile Hamamı kullanımı geçerli değildir. Restoran ve Limon Bahçesi Cafe Ücretlidir. Otopark Ücretsizdir.

Rezervasyon Yap:

Gidiş Tarihi

Dönüş Tarihi

Yetişkin

Çocuk

Yaş 1

Yaş 2